YAZAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Yaklaşık 2 sene önce başladığımız blog serüveni tüm hızıyla devam ediyor. Daha yayınlanacak birçok tarif, gidilecek çok yol var. Hayalimiz; Saklılezzetler ailesini hep birlikte büyütüp, herkesin yararlanabileceği, paylaşımlarda bulunabileceği bir platform haline getirebilmek. Umarım başarılı olabiliriz..

Saklılezzetler’de ki paylaşımların özgün olması bizim için çok önemli. Özellikle ev yemeklerine, annelerimizin yaptıkları o güzelim yemeklere ağırlık versekte, denenmiş lezzeti kanıtlanmış yeni lezzetleri de tabiki yayınlamak istiyoruz. Gastronomik anlamda sanırım en zengin ülkelerden bir tanesiyiz ki ne mutlu bize.

Böyle bir lezzet çeşitliliğinde bizlerin bilmediği farklı yörelerden lezzeti kanıtlanmış yüzlerce, binlerce tarif var. Bunların tecrübeli ellerden kesinlikle paylaşılması gerektiğini düşünüyoruz. Eğer sizlerin “lezzetinden emin olduğunuz tarifleriniz varsa” veya “tarif yazamam ama yerel ve dünya mutfakları hakkında bilgim var bunları paylaşırım derseniz” veya “Yemek tarifinden anlamam ama çok güzel yemek yerim size süper yerler tarif edeceğim derseniz” mutlaka Saklılezzetler ailesine katılmayı düşünmelisiniz.. Peki neden ?

  • Herşeyden önce  insanlarla birşeyler paylaşıyor olmak en keyifli sebep bizce bu ( Saklılezzetler’i  günlük olarak yaklaşık 2000 kişi ziyaret etmektedir. )
  • Tariflerinize, gönderdiğiniz bilgilere sizde dahil olmak üzere herkes her yerden ulaşabiliyor olacak. Okuyucularımız sizinle irtibata geçecekler, yeni insanlarla tanışacaksınız
  • Artık tarifleriniz kaybolmayacak. Saklılezzetler uzun bir proje ve kapatmayı hiç düşünmüyoruz
  • Bir arkadaşınıza tarif vermeniz gerektiğinde “Saklılezzetlerden benim tariflere bak hemen orada” diyebileceksiniz..
  • Şimdilik düşünce aşamasında olan sürpriz hediyelerden faydalanabileceksiniz
  • Söz vermeyelim ama olur ya ilerde anlamlı reklam gelirleri vs. olursa sizlerde bundan neden yararlanmayasınız ?
  • İlerde yapılması planan etkinliklere katılabiliyor olacaksınız

Eğer yazar olmayı düşünürseniz BİZE ULAŞIN linkine tıklayın ve kendinizi bize biraz tanıtın Adınız, yaşınız, memleketiniz, yapmayı bildiğiniz yemekler, uğraşılarınız vs. Daha sonraki aşamada sizden örnek bir tarif ve örnek resim isteyeceğiz. Hepsi bu kadar..

Her bir yazar için ayrı bir bölüm açılıp tüm tariflerine ulaşım sağlanacaktır. Yazarlarımızın kısa bir özgeçmişi konulacak ( isterlerse küçük bir resim ) ve okurlarımızın onları tanımaları sağlanacaktır.

{ 1 comment… read it below or add one }

Deniz Karakuş July 16, 2020 at 11:34

Merhaba, neden tarifler daha gözükmüyor?

Leave a Comment

Arama Motoru